Nevşehir Nissara AVM’de hangi mağazalar ve markalar var?

İlk etapta adı Nevora olarak konulan, ancak sonra Nissara’ya çevrilen Nevşehir’in ilk AVM’si bugün açılıyor. Peki AVM’de hangi markalar yer alacak? AVM Nevşehir’in neresinde? Hangi gün ve saatlerde açık? İşte ayrıntılar!

Nissara AVM’de hangi markalar yer alacak?

İşte Nissara AVM’nin markaları;

Aksesuar saat bölümünde; Atasun, David Walker, Hakan Optik,

Ayakkabı çanta bölümünde; Flo ve Matilla

Çocuk oyuncak bölümünde; Armağan Oyuncak ve B&G Store

Eğlence bölümünde; NŞ Eğlence

Elektronik bölümünde; Vestel

Ev tekstili bölümünde; English Home

Gıda bölümünde; Beef Tantuni, Burger King, Choco Labs, Empire Cafe, Gönül Kahvesi, HD İskender, Kocatepe Kahveevi, Marco Pascha, Oses Çiğköfte, Pidem, Pizza Pizza, Popeyes, Sultanahmet Köftecisi, Tavada Tavuk, Usta Dönerci

Market bölümünde; Şok Market

Mücevher ve saat; Takıştır, Tuera Saat

Moda ve giyim bölümünde; Bigg Trend, Collezione, Defacto, Ferace, Hummel, İpekyol, Koton, LCW, Lufian, Madame mOss, Nüans Terzi, Sport In Street ve Süvari

Kitap ve kırtasiye bölümünde; D&R

Sağlık bölümünde; Gratis, Watsons, Yves Rocher

Yapı ve inşaat malzemeleri bölümünde; Tekzen

Bunun dışında da; Tobacco Shop, Dolphin Kuru Temizleme

Nissara AVM nerede?

Nissara AVM, Nevşehir Merkez’de, Yeni Mahalle sınırları içerisinde, Atatürk Bulvarı üzerinde yer alıyor. AVM, Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediye binasının arasında, her ikisine de bir kaç yüz metre uzaklıkta bulunuyor.

Nissara AVM hangi gün ve saatlerde açık?

Nevşehir’in ilk AVM’si Nissara açılışa özel olarak ilk 2 gün 24.00’e kadar açık kalacak. Ancak AVM’nin haftanın her günü normal açılış saati sabah 10:00, kapanış saati ise akşam 22:00.

Nissara AVM’de 600 kişi çalışacak

Nissara AVM’nin toplam kiralanabilir alanı 26 bin metrekare. Toplam 85’e yakın markanın, 7 sinema salonunun bulunacağı AVM’de, yaklaşık 600 kişiye istihdam sağlayacak .

Yıllık 6 milyon misafiri ağırlamaya hazırlanan Nissara AVM, Nevşehir’in ilk 5 yıldızlı Oteli Crown Plaza’yla arasında özel bir geçiş olacak.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*