Melih Gökçek’in Ankara’da yaptırdığı üst geçitler sökülüyor

Melih Gökçek’in izleri adeta birer birer Ankara’dan siliniyor. Mustafa Tuna’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na gelmesinin ardından adeta darbe üstüne darbe yiyen Gökçek’in; şimdi de Kızılay’da Meşrutiyet Caddesi’ni kesen sokakları birleştirmek amacıyla yaptırdığı üst geçitler söküldü.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Melih Gökçek’in izleri siliniyor

Mustafa Tuna’nın Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na gelmesinin ardından Melih Gökçek’in Ankara’daki bazı izleri silinmeye devam ediyor. Kızılay’da Meşrutiyet Caddesi’ni kesen sokakları birleştiren üst geçitler gece sökülmeye başladı.

Bakımsız oluşu ve görüntüsü eleştiriliyordu

Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde inşa edilen yaya üst geçitleri sökülmeye başlandı. Üst geçitler hem bakımsızlık hem de yarattığı görüntü nedeniyle sık sık eleştiriliyordu. Dün akşam saat 22.00’den sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Karanfil Sokak’ta bulunan üst geçidi sökmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde de Mithatpaşa Caddesi ile Meşrutiyet Caddesi’nin kesişim noktasında yer alan dört ayaklı bir üst geçit kaldırılmıştı.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*