Manisa Turgutlu Alphard AVM Kasım ayında açılacak! Peki Alphard Çarşı’da hangi mağazalar yer alacak?

Manisa Turgutlu’da yar alan Alphard AVM, Kasım 2017’de açılacak. İçerisinde rezidansların da bulunacağı proje daha önce Turgutlu’da mağazası olmayan markaları bu kalabalık ilçeye çekmeyi hedefliyor.

5 bin metrekare kiralanabilir alanı var

Turgutlu Alphard Çarşı’nın kiralama ve geliştirme çalışmalarını Kurun AVM Danışmanlık yürütüyor. Toplam 8 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip projenin 5 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor.

Turgut Alphard Çarşı’da hangi markalar yer alacak?

Karma konseptte bir proje olan Turgutlu Alphard Rezidans projesinin çarşı bölümünde 1.250 metrekarelik Defacto mağazası, 1.000 metrekarelik Migros, 450 metrekarelik PlayPark ve 120 metrekarelik Watsons mağazaları bulunacak.

Alphard Rezidans projesi ve Alphard Çarşı AVM nerede?

Manisa Turgutlu’nun merkezinde yer alan proje, Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu çarşısına yakın konumda yer alıyor. İzmir-Uşak yolu üzerindeki proje, Alparslan Türkeş Meydanı’nın hemen yanında, Turgutlu Garajı’nın karşısında konumlanıyor.

Turgutlu Alphard’ın 2 katlı otoparkı var

Alphard Çarşı, 2 katlı otopark ve 3 katlı alışveriş merkezinden oluşuyor. Rezidansların da yer aldığı projenin Manisa’nın en büyük ilçesi olan Turgutlu ekonomisine canlılık katması umuluyor.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*