Konut kampanyasına bir destek de Evden Haberler’den

Hükümetin başlattığı ve markalı konut projelerinin yüzde 20 indirim uyguladığı büyük konut kampanyasına bir destek de Evden Haberler’den geldi. Evden Haberler kampanyaya katılan projelerin reklamlarını ücretsiz yayınlayacak.

Evden Haberler’den konut kampanyasına destek

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Evden Haberler Genele Yayın Yönetmeni Zafer Küçük, konut sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. “Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde herkes üzerine düşeni yapmalı” diyen Zafer Küçük, bu kapsamda inşaat sektörünün elini taşın altına koyduğunu belirtti. Hükümetin desteğinin sektör açısından son derece önemli olduğunu belirten Zafer Küçük, kampanyaya kendilerinin de destek vereceğini söyledi.

“Faizler indirildi, vergiler düşürüldü ve sektör de yüzde 20 ek indirime başladı. Hükümetin ve sektörün attığı adımlara biz nasıl bir katkıda bulunabiliriz diye düşündük. Konut projelerinin kampanyaları 15 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında sürecek. Biz de bu süreçte sayfamızda reklam vermek isteyen ve kampanyaya katılan projelerden ücret almayacağız. Hem vatandaş ucuz konut nerede daha kolay ulaşsın, hem de sektöre hareket gelsin.”

Konut projeleri kampanyaya nasıl katılacak?

Kampanyaya katılmak isteyen konut projeleri farklı ölçülerdeki bannerlarını satis@evdenhaberler.com adresine gönderecek.

Evden Haberler kendisine ulaşan tüm reklam taleplerine sayfasında yer verecek.

Yaklaşık 30 gün boyunca sürecek ücretsiz reklam kampanyasından yalnızca yüzde 20 indirim uygulayan konut projeleri yararlanabilecek.

Yine bu projelerin “proje sayfaları”nda güncel fiyat ve kampanya detay bilgilerine yer verilecek.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*