KİPTAŞ İSTANBUL’UN 7 İLÇESİNDE 7 YENİ PROJEYE BAŞLIYOR
Kiptaş, 2023 yılına kadar İstanbul’un 7 farklı ilçesinde toplam 80 bin sosyal konut üretecek. Konutların 70 bini Esenler’de yapılacak.

48 ay vade farksız satılacak

Konutların daha önceki satış modellerinde olduğu gibi belli oranlı peşinatlar ve 24-36 ile 48 ay vade farksız ödeme seçeneği ile satışa sunulması bekleniyor.

Kiptaş’tan Esenler’e 70 bin konut

90 dönümlük arazi üzerinde 70 bin konut etap etap inşa edilecek. Proje etap etap 2023’e kadar tamamlanacak.

Kiptaş Silivri’de yeni projeye başlayacak

Kiptaş, daha önce Silivri’de inşa ettiği projesine yakın konumda 1.500 sosyal konut inşa edilecek. Projeye 2018’de başlanılması planlanıyor.

Kiptaş Vaditepe 4  geliyor

Dört bin konutluk Bahçeşehir-Vaditepe projesine komşu alanda Vaditepe 4 adıyla tümü memurlar için planlanan en az 1.500 konut inşa edecek. 2018’de inşaat başlayacak.

Pendik Kiptaş Dolayoba Evleri’nde çalışmalar başlıyor

Kiptaş, teknik çalışmaları sona eren Pendik Dolayoba sanayi arsası üzerinde 350 konutluk projeye başlayacak. Aydos Ormanı’nın karşısında yükselecek Kiptaş Dolaboya Evleri’nde 2+1 ve 3+1 tipi daireler yer alacak. Projede inşaat çalışmaları önümüzdeki sene start alacak.

Kiptaş Bayrampaşa cezaevi arsasına 2300 konut yapıyor

Kiptaş Bayrampaşa eski cezaevi alanında kentsel dönüşüm projeleri kapsamında 2.300 konut ile 154 işyerinin inşa ediyor. İnşaat çalışmaları süren proje Bayrampaşa Belediyesi ile birlikte yürütülüyor.

Kiptaş Kadıköy Fikirtepe’de kentsel dönüşüm yapıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının himayelerinde gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde Firkitepe’de kangrene dönüşen adalar üzerinde KİPTAŞ imzasıyla 2 bin konut inşa edilecek. Kiptaş tabelalalrı asıldı ve inşaat çalışmaları başladı bile.

Kiptaş Zeytinburnu’nda 2 bin konut yapacak

Zeytinburnu’na ilk nitelikli evleri kazandıran KİPTAŞ, dönüşüm projesi kapsamında 2 bin konutu daha satışa sunmak için ön talep sürecini başlattı.  Locamahal adlı projede 2+1, 3+1, 4+1 tipli daireler yer alacak. Projeye bu sene içinde başlanacak.