Karaman Kırbağı TOKİ Konutları satışa çıkıyor!

TOKİ tarafından Karaman’ın Merkez ilçesi Kırbağı Mahallesi’nde inşa edilen 515 konut satışa çıkıyor. Projeye başvurular 13-24 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın Türkiye’deki tüm şubelerine yapılıyor. Fiyatların 73 bin TL’den başladığı proje ile ilgili tüm detaylar haberimizde!

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Karaman Kırbağı TOKi Evleri daire fiyatları

Projede satışa çıkan 515 konutun 26’sı 1+1, 255’i 2+1, 211’i ise 3+1 planında inşa edilmiş.

Dairelerin büyüklükleri ise 1+1 dairelerde net 42 metrekare, 2+1 dairlerde net 80 metrekare, 3+1 dairelerde ise net 90 metrekare.

Karaman Merkez Kırbağı TOKi Konutları’nda daire fiyatları;

1+1 dairelerde 73 bin TL’den,

2+1 dairelerde 123 bin TL’den,

3+1 dairelerde ise 154 bin TL’den başlıyor.

Kırbağı TOKİ Konutları ödeme planı!

TOKİ, Karaman Kırbağı Konutları için alıcılara 3 farklı ödeme planı sunuyor. Buna göre yüzde 10 peşin ödemelerde 96 ay, yüzde 15 peşin ödemelerde 108 ay, yüzde 25 peşin ödemelerde ise 120 ay taksit imkanı bulunuyor.

Bu ödeme planına göre;

En ucuz 1+1 daire 18 bin peşin, 452 TL taksitle 120 ayda,

En ucuz 2+1 daire 30 bin 500 peşin, 765 TL taksitle 120 ayda,

En ucuz 3+1 daire ise 38 bin 500 TL peşin, 959 TL taksitle 120 ayda alınabiliyor.

Taksitler her 6 ayda bir kez memur maaş zammı oranında artırılıyor. Taksit ödemeleri ise sözleşme imzalanmasından sonraki ay başlıyor.

Projeden daire sahibi olanlar 1 yıl sonra konutları devredebiliyor, kiraya verebiliyor.

TOKİ Karaman Kırbağı Evleri’nde satışa sunulan 1+1 dairelerin tamamının ödeme planı ve fiyat listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

TOKİ Karaman Kırbağı Evleri’nde satışa sunulan 2+1 dairelerin tamamının ödeme planı ve fiyat listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

TOKİ Karaman Kırbağı Evleri’nde satışa sunulan 3+1 dairelerin tamamının ödeme planı ve fiyat listesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

TOKİ Karaman Kırbağı Konutları başvuru şartları ve gereken evraklar

Karaman Kırbağı TOKİ Konutları için başvurular 13-24 Kasım tarihleri arasında Halk Bankası’nın Türkiye’deki tüm şubelerine yapılıyor. Başvuru bedeli olarak bankaya 2.000 TL yatırılıyor. projede yeterli başvuru olması halinde kura 1 Aralık’ta çekilecek. Kurada ismi çıkmayanlar başvuru bedellerini geri alabilecek.

Karaman Kırbağı TOKİ Konutları için başvuru şartları ise şöyle;

Başvuru sahibinin,

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması veya kredi kullanmamış olması,

3. Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)

4. Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olması,

5. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılmış olması (Fazla sayıda başvuru yapanın başvurusu geçersiz sayılacak)

Karaman Kırbağı TOKİ Konutları satış duyurusu, gereken evraklar ve diğer detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiyi 4448654 nolu TOKİ Çağrı Merkezi‘nden alabilirsiniz.

Karaman TOKİ Kırbağı Evleri görselleri

 Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*