Karabük Safranbolu Kirkille TOKİ Evleri ayda 483 TL taksitle “kurasız” satışa çıkıyor!
TOKİ, Karabük’ün Safranbolu İlçesi Kirkille Mahallesi’nde inşa ettiği 579 konuttan 145’ini “kurasız” olarak satışa çıkardı. Projede satışa çıkan tamamı 2+1 konutların fiyatları 98 bin 795 TL’den başlıyor. 5 Aralık’ta başlayacak satışlar Halk Bankası Karabük şubeleri tarafından gerçekleştirilecek. Kura olmadığı için ilk gelen istediği daireyi seçerek alabilecek. İşte Kirkille TOKİ Evleri hakkında detaylı bilgi!

TOKİ Kirkille Evleri fiyat listesi!

TOKİ Kirkille Konutları 2+1 daire fiyatları büyüklüklerine ve konumlarına göre farklılık gösteriyor. Projede en ucuz daire 98 bin 795 TL, en pahalı daire ise 134 bin 636 TL.

Safranbolu TOKİ Kirkille ödeme planı!

TOKİ, projeden daire sahibi olmak isteyenlere, yüzde 12 peşin 180 ay taksit imkanı sunuyor.

Bu ödeme planına göre en ucuz daire, 11 bin 855 TL peşin, 180 ay 483 TL taksitle satılıyor.

En pahalı daireyi ise 16 bin 156 TL peşin,  180 ay 658 TL taksitle almak mümkün.

Taksitler sabit değil ve her 6 ayda bir kez ÜFE, TÜFE veya memur maaş zammından hangisi düşük ise o oranda artırılıyor.

TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille Evleri’nde satışa çıkan 2+1 dairelerin tamamının özellikleri, fiyat listesi, taksit ve paşinat tutarlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kirkille TOKİ Evleri daire büyüklükleri

Projede satışa çıkan dairelerin büyüklükleri brüt 75-79 net 59-63 metrekare aralığında.

TOKİ Kirkille Mahallesi Evleri başvuru şartları

Projede satışlar 05-29 Aralık tarihleri arasında Karabük Halk Bankası şubelerince yapılıyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlerden aranan şartlar şunlar;

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Karabük il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması, (Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekli)

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması, başvuru sahibinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)

4. Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması, (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç)

4. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması (Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmıyor)

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekli)

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek

TOKİ Kirkille konutları başvuru detaylarıyla ilgili diğer hususlara BURADAN bakabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiyi 4448654 nolu TOKİ Çağrı Merkezi‘nden alabilirsiniz.

 

TOKİ Karabük Safranbolu Kirkille Evleri detayları

Karabük Safranbolu’da inşa edilen konutlar zemin+3 kat yüksekliğinde. Projedeki dairelerin 417’si 2+1, 162’si ise 3+1 planında yapılıyor. 569 konutluk projede daha önce 369 konut emeklilere verilmişti.

Projede konut blok yerleşiminde ortak avlu alanı oluşturuldu. Böylelikle hem site içi yaya ve araç trafiği için, hem de işlevsel ve estetik açıdan kullanışlı alanlar tasarlandı.

Cephelerde geleneksel mimariye uygun ferforje korkuluklar,  cephe kaplamalarında yöresel taş kaplama, dekoratif söve, payandalar, saçak altı ahşap görünümlü kaplama malzemelerin kullanılmasına özen gösterildi.

İşte projenin görselleri

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
6 Comments

  1. Karabük Safranbolu nüfusuna kayıtlıyım istanbul’da yaşıyorum emekli olacam safranbol’da toki kirkille evlerinden satın almak orada yaşamak istiyorum istiyorum satılık evler kaçıncı katlarda bilği verirseniz çok sevinirim 0539 655 78 78 sayğılar..

    • Selam…Bende oradan ev aldım. Daireyi kendin seçiyorsun.Olanakları çok iyi.
      Almanı tercih ederim. Pişman olmazsın..

    • Satılık evlerin kat ve blok numaraları, fiyat ve ödeme seçenekleri haberimizdeki fiyat listesi ve ödeme seçenekleri içinde mevcuttur.

Bir yorum yazın


*