KAR YAĞDI, ULAŞIM SORUNU YAŞAMAYAN PROJELER ÖN PLANA ÇIKTI! İŞTE ULAŞIMI KOLAY 10 BÜYÜK PROJE!
İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışı, bir çok İstanbulluya zor anlar yaşattı. 7-8 saati yollarda geçiren İstanbullular tabiri caizse isyan etti.

Trafik sorunu her ne kadar kar yağdığında gündeme otursa da aslında İstanbullular için bir rutin. İstanbulluların bir çoğu günde en az 3 saatini yolda geçiriyor. Bu yüzde İstanbullulara raylı sistemli ulaşımı vaadeden ve ana arterlere yakın konumdaki markalı konut projeleri, iş-ev arası seyahati kısaltarak alıcılarına hayat standartlarını yükseltmeyi vaat ediyor.

İşte İstanbul’un farklı bölgelerindeki toplu taşıma araçlarına ya da ana arterlere yakın markalı konut projeleri;

Bahçeyaka Ispartakule

Sur Yapı’nın, Ispartakule’de 220 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirdiği Bahçeyaka Ispartakule projesinin inşası sürüyor. Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin yanında konumlanan Bahçeyaka’da 7 blokta toplam 327 daire bulunuyor. 8 bin metrekarenin üzerinde yeşil alanın yer aldığı projede 64 farklı daire tipi konutlar 52 metrekare ile 443 metrekare aralığında değişiyor. Proje şimdilik herhangi bir raylı sisteme yakın değil. Ancak Marmaray tamamlandığında ve inşaatı süren Mahmutbey-Mecidiyeköy metrosu Ispartakule’ye uzatıldığında tek vasıta ile İstanbul’un diğer ucuna bile geçmek mümkün hale gelecek.
http://www.suryapibahceyaka.com.tr/

Concord İstanbul

Kadıköy Fikirtepe’de Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Concord İstanbul E-5 karayolu üzerinde yaklaşık 21 dönüm arsa üzerinde yer alıyor. Toplam bin 170 daireden oluşan projede, ilk etapta yer alan dairelerin teslimine geçtiğimiz ay başlandı. İkinci etap teslimlerinin ise 2017 sonuna doğru yapılması hedeflenen Concord İstanbul’da metrekare fiyatları 8 bin 500 TL ile 9 bin TL arasında değişiyor. Concord İstanbul metrobüs ve Kayndarca-kadıköy metrosuna yakın bir konumda.
http://concordistanbul.com/

Büyükyalı İstanbul

Özak GYO, Ziylan Grup, Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut iş birliğiyle hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme sahil yolunda, Avrasya Tüneli’ne yakın konumuyla dikkat çekiyor. Metrekare fiyatları 13 bin ile 26 bin TL arasında değişen projede yaşamın Haziran 2019’da başlaması hedefleniyor. Projenin 4 farklı tipteki örnek daireleri satış ofisinde yeni ziyaretçilerini bekliyor. Büyükyalı İstanbul Marmaray’ın bir sonraki durağına yürüme mesafesinde olacak.
http://buyukyali.com/

The Mandarins Acıbadem

Mandarins Gayrimenkul tarafından, Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında, Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişme noktasında konumlanan The Mandarins Acıbadem projesinde daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor. 1 + 1’den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin yer aldığı The Mandarins Acıbadem’de, teslimlerin Mayıs 2018’de tamamlanması öngörülüyor. Proje, toplam 1.2 milyar TL yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor.
http://themandarins.com.tr/

Avrupa Konutları Kale

Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları Kale ve Avrupa Konutları Kale 2 projesi İstanbul Topkapı’da, E-5 karayolunun bitişiğinde konumlanıyor. Aynı zamanda toplu ulaşıma yakın bir konumda yer alan proje, otobüs, metrobüs, tramvay gibi ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunuyor. Kale projesinde 599 daire, 30 dükkân, 52 ofis yer alırken 2017 yılında hayata geçirilecek Avrupa Konutları Kale 2 projesinde, 270 konut ve ticari ünite yer alacak.
http://www.avrupakonutlarikale.com

Piazza

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın, Maltepe’de hayata geçirdiği karma kullanım projesi Piazza’nın içerisinde direkt metro bağlantısı yer alacak. Proje, 29 katlı 230 dairelik konut bloku, 21 katlı ofis bloku ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezinden oluşuyor .Piazza’da 59 ile 214 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede teslimlerin, 2018’de başlaması planlanıyor.
http://rgy.com.tr/

Selenium Retro 9

Ataköy’de, Kennedy Caddesi ile D-100 Karayolu ortasında konumlanan Selenium Retro 9, Aşçıoğlu tarafından 140 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Ön talep toplama dönemi başlayan proje 18’er katlı iki bloktan oluşuyor. Projenin konut blokunda 1+1 ve 2+1 tipinde 60 ile 122 metrekare aralığında toplam 225 konut, ofis blokunda ise 136 ile 913 metrekare aralığında 108 ofis yer alıyor.
http://www.ascioglu.com/

DKY Kartal

DKY İnşaat, Kartal’da, içerisinde konut, ofis, alışveriş alanları bulunan DKY Kartal projesini hayata geçiriyor. 21 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselen proje, toplam 336 konuttan oluşuyor. Proje aynı zamanda Kartal metro durağına 350 metre mesafede bulunuyor. 31 adet sınırlı dairenin kaldığı projede birinci kattan son kata kadar deniz manzarası sunan 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 dairler yer alıyor. Projenin teslim tarihi Haziran 2018 olarak öngörülüyor.
http://dkyada.com/

Greenox Urban Residence

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Greenox Urban Residence, 4. Levent metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. 120 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçen proje, 13 bin metrekare konut alanına, 1100 metrekare sosyal tesis alanına sahip. Greenox Urban Residence’ta fiyatlar 480 bin TL’den başlıyor.
http://www.greenox.com.tr

Babacan Premium

Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Premium projesi, E5 ve metrobüse yürüme mesafesinde konumlanıyor.
http://www.babacanyapi.com

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin