İŞTE RAMAZAN’DA 250 BİN TL’YE KADAR İNDİRİM YAPAN KONUT PROJELERİ!
İnşaat firmaları konut satış rakamlarını düşürmek istemiyor. Yavaşlayan yaz sezonunda satışları artırmak isteyen konut firmaları, Ramazan’a özel kampanyalar düzenliyor. Bazı firmalar 250 bin TL’ye varan indirimler uygularken bir çok firma peşinatları düşürdü. İşte Ramazan ayı boyunca sürecek kampanyalar!

Sinpaş fiyatları 11 bin TL indirdi

Sinpaş GYO’nun Ramazan ayına özel kampanyasında 4 projede 11 bin TL indirim imkanı sunuyor. Kampanya, Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, Ege Vadisi ve İncek Dünyası projelerinde Ramazan ayı boyunca geçerli olacak.

Sinpaş projeleri için tıklayın!

Marmara Loft’ta yüzde 11+11 indirim

Ramazan’a özel bir kampanya sunulan Marmara Loft’ta 11 konut için yüzde 11+11 indirim imkanı sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler 60 ay 0 faiz imkanından yararlanabiliyor. Metrekare fiyatının 3 bin 700 TL’den başladığı Marmara Loft projesi Görgülü İnşaat imzası ile Kartal Yakacık’ta hayata geçiriliyor. Projede 152 adet konut bulunuyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın!

DKY’de peşin alımda yüzde 20 indirim

DKY İnşaat Ramazan kampanyası kapsamında satışı ve inşaatı devam eden tüm projelerinde peşin alımlarda yüzde 20’ye varan indirim fırsatları ve cazip taksitlerle ödeme kolaylıkları sunuyor. 60 ay sıfır vade farkı imkanının da sağlandığı DKY Ramazan kampanyası DKY On Kağıthane, DKY Sahil Kartal, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerinde geçerli olacak.

Daha fazla bilgi için tıklayın!

Yıldırım Kuleli Bomonti’de yüzde 7 indirim

Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçirilen Kuleli Bomonti Evleri’nde Ramazan’a özel olarak yüzde 7 indirim imkanı sunuluyor. 69 adet konutun yer aldığı Kuleli Bomonti’de 13 adet ticari ünite de mevcut.

Daha fazla bilgi için tıklayın!

Büyükyalı’da 250 bin liralık indirim

Normal satış fiyatları 1 milyon TL’den başlayan Büyükyalı İstanbul projesinde Ramazan ayına özel olarak fiyatlar 750 bin TL’den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut alternatiflerinin yer aldığı proje 111 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Zeytinburnu Büyükyalı için yüzde 5 peşinat sonrasında yüzde 15’lik ara ödeme yapılıyor ve kalan tutar 48 ay sıfır faizle ödenebiliyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın!