İŞTE ANNELER GÜNÜ İÇİN İNDİRİM YAPAN KONUT PROJELERİ!

İnşaat firmaları anneler gününe özel kampanyalar düzenledi. Kampanyalar arasında 25 bin TL indirim de var, beş taş pırlanta yüzük de… İşte Anneler Gününe özel konut kampanyası uygulayan firmalar!

Çukurova Balkon

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Çukurova Balkon, Anneler Günü’nde anneleri unutmadı ve kampanyaya başladı. Çukurova Balkon’da tamamı peşin ödemelerde 150 bin TL’ye varan indirimin uygulanıyor. Eylül’de teslim edilecek projede daire fiyatları 386 bin TL’den başlıyor.

Web: http://www.cukurovabalkon.com

DKY İnşaat

DKY İnşaat Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal ve Business Kartal projelerinden daire alan herkese avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 80 aya kadar sıfır faiz oranı ve yüzde 2 indirim sunuluyor. Kampanya 7-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak.

Web: http://www.dkyinsaat.com/

Evinpark Ada ile Tepe Rezidans

Sefa İnşaat ile Koyuncu İnşaat ortaklığında Maltepe’de hayata geçirilen Evinpark Ada ile Tepe Rezidans’ta Anneler Günü’ne özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. 432 konut ve 37 dükkandan meydana gelen proje 10 katlı 10 bloktan oluşuyor. Projede daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor.

Web: http://www.evinpark.com/

Eston Şehir Mahallem

Eston Yapı tarafından hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesinde Anneler Günü’ne özel yüzde 25 indirim uygulanacak. Eston Şehir Mahallem “Senede 1 Gün” fırsatı kapsamında, sadece yarın (14 Mayıs Pazar) Anneler Günü etkinliğine katılan ve ev sahibi olmaya karar veren davetlilere bu imkanı sunuyor. Etkinlik yarın saat 14.00’te başlayacak ve 17.00’de sona erecek. Projede metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor.

Web : http://www.estonsehirmahallem.com

Atlantik Fly

Pendik’te Antantik Yapı tarafından inşa edilen Atlantik Fly projesinde Anneler Günü’ne özel kampanyası ile konut alanlara yüzde 3 indirimin yanı sıra 40 ay vade farksız ödeme kolaylığı da sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ’den oluşan üç farklı konut seçeneğinin bulunduğu projede daire alanları 68-142 metrekare arasında değişiyor.

Web: http://atlantikfly.com/

Propa Vista Kartal

Kartal’da Propa Yapı imzası ile hayata geçirilen Propa Vista projesinde Anneler Günü’ne özel satış ofisinde düzenlenecek etkinliklerde hem aileler örnek daireleri gezecek hem de konut alanlar sürpriz hediyeler ile karşılaşacak. Projede bu özel güne özel indirimler yapılacak. Projedeki 120 metrekare 2+1 evler 550 bin TL’den satışa sunuluyor.

Web: http://www.propavista.com/

Babacan Holding

Babacan Holding bu sene de Anneler Günü’nü unutmadı. Babacan Holding, Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinden 14-21 Mayıs tarihleri arasında konut alan herkese beştaş pırlanta hediye ediyor. Kampanya kapsamındaki projelerde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.

Web: http://babacanholding.com/

Kurtköy 360

540 konuttan oluşan Kurtköy 360 projesinde Anneler Günü kampanyası ile annelerin gönlünü kazanacak. Kurtköy 360’tan daire alan herkese IKEA’dan 10 bin TL hediye çeki hediye ediliyor. Projede 2,5+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 daire tipleri ve 4 adet villa bulunuyor. Projenin 2018 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Web: http://www.360kurtkoy.com

Ege Vadisi

Sinpaş GYO imzası Ege Vadisi projesi de Anneler Günü kampanyası yapan firmalar arasına girdi. Ege Vadisi’nde Anneler Günü’ne özel 15 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Projedeki 1+1 daireler 383 bin TL, 2+1 daireler 576 bin TL, 3+1 daireler 912 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Web: http://www.egevadisi.com

Skyland İstanbul

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Anneler Günü kampanyası ile annelerin kalbini kazanacak olan Skyland İstanbul’da Anneler Günü’ne özel tam 10 bin TL indirim yapılıyor.

Web: http://skylandistanbul.com/