İstanbul’da indirimli ev almak isteyenler için birbirinden cazip 8 teklif!
Konut almayı düşünenler için düşük peşinatlı 8 konut projesi! Detaylar haberimizde.

 

Konutta sonbahar kampanyaları arka arkaya gelmeye başladı. Ev alma hayali kuranlar için cazip ödeme fırsatları sunan şirketler birbiri ardına kampanya düzenlediler. İşte ev sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip ev fırsatları!

1- Dap Yapı’dan yüzde 5 peşinat!

Dap Yap, Kartal’da hayata geçirilen İstmarina projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma şansı sunuyor. Kampanya kapsamında İstmarina’nın bağımsız bölümleri için KDV dahil satış fiyatının yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödeme şeklinde ödeniyor. Kalan yüzde 80’lik bölüm için ise banka kredisi kullanılıyor. Projede daire fiyatları 547 bin TL‘den başlıyor.

İletişim

Web: http://www.istmarina.com.tr/

2-) 3. İstanbul projesi Başakşehir’de yüzde 5 peşinat ve indirim!

2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek 3. İstanbul projesi Başakşehir’de hayata geçiriliyor. Geçtiğimiz günlerde rezidans dairelerin satışa çıktığı projede lansmana özel yüzde 5 ilave indirim yapıldı. 3. İstanbul Grand Rezidans projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede daire fiyatları 299 bin TL ile 773 bin TL arasında değişiyor.

İletişim

Web: http://www.ucuncuistanbul.com/

3-) DKY Ada’da peşinatı sen belirle! Ayrıca 120 aya kadar vade!

Kartal’daki kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen DKY Ada projesi satışa çıktı. Projede alıcılar 120 aya kadar varan vadelerde alım gerçekleştirebiliyor. 4 blok olarak yükselen projede 792 bağımsız birim yer alıyor.

İletişim

Web: http://dkyada.com/

4-) Semt Bahçekent’te peşinat yüzde 5! Ödemeler 2019’da başlıyor!

Sur Yapı tarafından yapılan Semt Bahçekent projesinde daireler 230 bin TL‘den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen projede ödemeler 2019’dan sonra başlıyor.

İletişim

Web: http://semtbahcekent.com.tr/

5-) Tempoint’te 10 bin TL peşinatlı ev sahibi olma şansı!

Gül Proje ile Nata Holding ortaklığında Sultangazi’de inşa edilen Tempoint projesinde 10 bin TL peşinat karşılığında kalan daire fiyatının yüzde 80’i için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 468 konut, 444 rezidans, 270 mağaza yer alıyor.

İletişim

Web: http://www.tempoint.com.tr/

6-) Gökorman’da yüzde 5 peşinat, 60 ay vade ve yüzde 10 indirim fırsatı!

Sinpaş GYO imzası ile Ümraniye’de hayata geçirilen proje, yüzde 10 indirimin yanı sıra yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor. Projede daire fiyatları 322 bin TL‘den başlıyor.

İletişim

Web: http://sinpasgyo.com/konut-projeleri/gokorman

7-) Vaditepe’de peşinat yüzde 5 ve 60 ay vade!

KİPTAŞ tarafından Bahçeşehir’de yükselen Vaditepe projesinin satışlarında sona gelindi. Projede yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız senetli satış imkanı sunuluyor.

İletişim

Web: http://www.kiptas.istanbul/tr/devam-eden-projeler/vaditepe-bahcesehir

😎 Gaziosmanpaşa’da 10 bin peşinatla ev sahibi olma şansı!

Gaziosmanpaşa’da Fuzul tarafından yapılan Tem Avrasya projesinde daire fiyatları 507 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL arasında değişiyor. Projede 10 bin TL peşinatla alma kampanyası bulunuyor.

İletişim

Web: http://temavrasya.com

 

Ümit Celep / evdenhaberler.com

SORULARINIZDA LÜTFEN DETAYLI BİLGİ VERİNİZ

Sorunuzu bir cümleyle özetleyin
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*