FABER CASTELL’İN SAHİBİ TÜRK EŞİNE 8 MİLYON DOLARLIK MALİKANE ALDI
Ünlü kalem firması Faber Castell’in sahibi Kont Charles, Türk eşi Melisa Eliyeşil için Miami’den yeni bir villa satın aldı. Ultra lüks villanın değeri yaklaşık 8 milyon dolar.

2012 yılında evlenmişlerdi

Ünlü kalem firması Faber Castell’in sahibi Kont Charles ve İstanbul sosyetesinin önemli isimlerinden Melisa Eliyeşil 2012 yılında hayatlarını birleştirdi.

Almanya’da devasa bir şatoda evlenen çiftin kısa süre sonra oğulları Kont Leonhard Alexander dünyaya geldi. Charles von Faber Castell, eşi için “Melisa’yı ilk gördüğümde dünyanın en güzel kızı olduğunu düşündüm. Aşık oldum, evlendik” açıklamasında bulundu.

Eşine yaptığı pahalı jestlerle de adından söz ettiren Charles von Faber Castell, 33 yaşına giren eşine, Amerika’nın Miami eyaletinden 8 milyon dolar değerinde ultra lüks bir villa aldı.

5 odası ve 5 banyosu bulunan lüks villada, mermer bir şelale adası, bar alanı, spa, açık ve kapalı mutfağın yanı sıra doğrudan okyanusa ulaşım imkanının da olduğu belirlendi.

Eliyeşil’in babası da Bebek’ten ev almıştı

Melisa Eliyeşil’in babası Necmettin Eliyeşil, geçtiğimiz yıl kızı ve damadına Bebek sırtlarından değeri 9 milyon dolar olan bir villa hediye etmişti.

Alman Kont Bora Bora’dan bir ada hediye etmişti

Kont Charles, eşi Melisa Eliyeşil’e balayı için Bora Bora’dan düğün hediyesi olarak ‘özel ada’ satın almıştı. Bora Bora’daki takım adalardan biri olan “Moute Iti”; 6 bin 500 metrekare büyüklüğüne sahip. Bora Bora’nın merkezi sayılan bölgesine 5 dakika uzaklıkta bulunan adada 3 bungalov tipi ev ile 1 villa bulunuyor. Adada elektrik; jenaratör ve güneş enerjisiyle sağlanıyor. Çift, Castell Ailesi’nin Bavyera’daki şatosunda yaşıyor.