Ev alacaklar için işte kampanyalı konut projeleri!

2017’nin son günlerinde kampanyalı konut projeleri de çalışmalarını hızlandırdı. Öyle ki konutta 2017’nin son kampanyaları birçok kişiyi ev sahibi yapabilir. Markalı konut projesi firmaları 2018’e ev sahibi olarak girmek isteyenlere birbirinden cazip kampanyalar sunuyor. İşte sizin için derlediğimiz o kampanyalar!

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kampanyalı konut projeleri

Tahincioğlu Nidapark Bomonti’de, yüzde 5 peşin 60 ay sıfır faiz, 120 ay 0,45 faiz

Tahincioğlu tarafından Şişli Bomonti’de inşa edilen Nidapark Bomonti projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma imkanı bulunuyor. Yüzde 5 peşin ödemelerde, 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme yapılıyor. Geri kalan yüzde 80 ise 60 ay sıfır faiz, veya 120 ay 0,45 faiz oranıyla taksitlendiriliyor.

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Manzara 7/24, 100 ay faizsiz taksit

Kampanyalı konut projeleri arasında Manzara 7/24 de var. Yılsonuna özel olarak düzenlenen konut kampanyası kapsamında projeden 100 ay vade farksız taksitle ev sahibi olunabiliyor. Pendik’te konumlanan projede teslimlerin 2018 sonu yapılması planlanıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lens İstanbul

33 bin metrekare arsa alanına sahip projede 1.162 adet daire ve 85 ticari birim bulunuyor. Bütün konut türlerinde yüzde 3 ek indirimin yapıldığı Lens İstanbul Kurtköy projesinde 72 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ödül İstanbul, yüzde 5 peşin, kalan 60 ay taksit

Kampanyalı konut projeleri arasına Özyurtlar da Ödül İstanbul projesiyle katılıyor. Beylikdüzü Ödül İstanbul projesinde kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde 60 ay taksit yapılıyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Atlantik Life, yüzde 10 peşin gerisi 2019’da

Pendik Atlantik Fly projesinde kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise teslimde ödeniyor. Projede alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mahall Bomonti’de yüzde 5 peşin, gerisi faizsiz 36 ay taksitle

Türkerler, Mahall Bomonti projesinde, yüzde 5 peşinat ve vade farksız 36 ay taksitle daire sahibi olunabiliyor. Bir başka ödeme seçeneğine göre ise yüzde 15 peşin veriliyor, yüzde 15 bir yıl sonra ödeniyor kalan konut bedeli ise 7 yıl taksitlendiriliyor. Ya da yüzde 30 peşinat veriliyor kalan yüzde 70 ise 60 ay 0 faizle ödeniyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Moment İstanbul’da yüzde 15 indirim, yüzde 1 peşinat

İstanbul Kartal’da inşa edilen Moment İstanbul projesinde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Metrekare fiyatları 4 bin 500 TL’den başlayan projeden yüzde 1 peşinatla daire sahibi olmak mümkün.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Makyol Yaşam, evini getirene yenisi veriyor

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde eski evini getirene yenisi veriliyor. Kampanya İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerli. Buna göre tüketicilerin değiştirmek istedikleri mevcut evlerin değeri, Makyol’un yönlendireceği ekspertizlerin çalışmasıyla belirlenerek talep edilen yeni evin peşinatına sayılıyor. Makyol eski evin ekspertiz değeri ile yeni evin satış değeri arasında oluşabilecek fiyat farkı için ise 36 ay 0 faiz imkanı sunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*