EMLAK KONUT 15 EYLÜL’DEKİ KAMPANYAYA KATILACAK
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Eylül’den itibaren başlayacak, “Şimdi al, 2019 Ocak’ta ödemeye başla” kampanyasına katılacaklarını söyledi.

Şimdi al, 2019’da  öe kampanyasında Emlak Konut da yer alacak

Konut sektörünün 15 Eylül’den itibaren yeni bir kampanya başlatacağını belirten Murat Kurum, Emlak Konut’un tüm projeleriyle kampanyada yer aldığını bildirdi. Kurum, şu bilgileri verdi: “Kampanya kapsamında bugünden konut alıyorsunuz, ödemelere ise 2019’da başlıyorsunuz. Projelerimizde metrekare fiyatı 2 bin 800 liradan başlıyor. Daire alanlar en az yüzde 15-20 avantajlı olacak. Bu yatırımcılar için son fırsat olacak. Fiyatlar şu anda çok düşük seviyede. Bunun altına inmez.”

Emlak Konut Arap ve AB ülkelerinde ofis açacak

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “Yatırımcılarla görüşüp yabancıya verilen teşvikleri anlatıyoruz. KDV muafiyeti ve vatandaşlık hakkı ilgi çekti. Mega projelerden de en çok 3’üncü Havalimanı hakkında soru alıyoruz” dedi.

Emlak Konut projelerinde yabancıya satış oranının yüzde 10 olduğunu ifade eden Murat Kurum, yurtdışında yabancıya direkt satış için bir çalışmalarının olduğunu açıkladı. Kurum, şunları söyledi: “Dubai’de böyle bir talep var. Avrupa’da da birkaç ülkede satış ve tanıtım ofisi düşünüyoruz.”

Florya, Nişantaşı ve Ankara Devlet Mahallesi ihaleleri bu sene gerçekleşecek

Emlak Konut GYO’nun bu yılki hedefinin 15 milyar liralık iş hacmi yaratmak olduğunu anlatan Kurum, Bizim Mahalle ve Kuzey Yakası adındaki iki projeyi tanıttıklarını hatırlattı. Kurum, yılsonuna kadar İstanbul’da Florya ve Nişantaşı’nın yanı sıra Ankara’daki Devlet Mahallesi ihalelerini yapacaklarını belirtti.

 

 
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*