Denizli Honaz Toki Evleri fiyat ve başvuru bilgisi(2018)
Denizli Honaz Toki Evleri

Toki, Denizli’nin Honaz İlçesi’nde yeni bir projeye başlıyor. Proje kapsamında 110 konut inşa edilecek. Projenin ihalesi 17 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirildi. Denizli Honaz Toki Evleri daire fiyatları ve başvuru bilgileri ilk olarak Evden Haberler’de yer alacak. İşte projenin ayrıntıları…

Denizli Honaz Toki Evleri

Denizli Honaz Toki Evleri 4 katlı olacak

Toki tarafındna inşa edilecek yeni Denizli Honaz 2. Etap Evleri’nde bloklar zemin+3 kat olacak.

Projedeki dairelerin 30’u 2+1 ve 80’i ise 3+1 planında inşa edilecek.

Denizli Honaz Toki Evleri ne zaman satışa çıkacak? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Denizli Honaz Toki 2. Etap Evleri’nin Nisan-Mayıs 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler’den öğrenebilirsiniz.

Denizli Honaz Toki Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Denizli’nin Honaz İlçesi kaklık Mahallesi’nde inşa edilecek projede daire fiyatlarına daire herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki bu tarz projelerinde 2+1 daireleri alt gelir grubu konutları, 3+1 daireleri ise orta gelir grubu konutları olarak sınıflandırıyor. Toki, 2+1 daire fiyatları Anadolu’da inşa edilen projelerde 80-130 bin Tl aralığında, 3+1 daireleri ise 130-170 bin Tl aralığında satıyor. Burada da fiyatların benzer aralıkta olacağı tahmin ediliyor.

Denizli Honaz Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Honaz Toki Evleri teslim tarihi

Toki, bu proje için ihaleyi kazanan firmaya 500 günlük bir süre tanıyor. İhale sonuçlanması ve yer teslimi gibi unsurlar da göz önüne alınırsa, Denizli Honaz Toki Evleri’nin 2019 yılının son aylarında teslim edileceği söylenebilir.

Denizli Honaz Toki Evleri nerede?

Toki Honaz Konutları, Denizli’nin Honaz ilçesi Kaklık Mahallesi sınırları içerisinde belediye tarafından tahsis edilen alana yapılacak. Kaklık Mahallesi, Denizli’nin merkezine 45 kilometre, Denizli Çardak Havalimanı’na ise 31 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Honaz Toki projesi, Denizli Afyon karayolu üzerinde yer alacak.

Denizli Honaz Toki fotoğraf ve görselleri (2018)
2 Comments

  1. Bilgi için teşekkürler size birsèy sormak istiyorum biz 3 artı göre yazıldık degıstirebiliyormuyuzx acaba 2 artı bire vazgecip

Bir yorum yazın


*