Dap Yapı’dan İzmir’de Ebru Gündeş konseri

DAP Yapı, İzmir’deki ilk projesi olan DAP İzmir için 22 Ekim Pazar akşamı Ebru Gündeş konseri düzenledi.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Dap Yapı İzmir projesi hakkında proje bilgilerini, daire seçeneklerini ve daire fiyatlarını BURADAN öğrenebilirsiniz. 

DAP Yapı, yoğun talebe yetişmek için çadır kurduğu DAP İzmir’de sürprizlerine devam ediyor. Firmanın İzmir’deki ilk projesi olan DAP İzmir, 22 Ekim Pazar akşamı muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı.

Konserde DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, seyircileri; “Dap Yapı’nın Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir’e gelişini müjdelemek ve coşkumuzu sevgili İzmirlilerle paylaşmak istedik. Gecemizi Ebru Gündeş konseri ile taçlandırdık. Sanatçımız Ebru Gündeş bizlere muhteşem bir gece yaşattı.” diyerek selamladı.

“İstanbul’dan sonra İzmir’de yaşamak isterdim”

Güçlü sesi ve yorumu ile ülkenin en önemli kadın vokallerinden olan Ebru Gündeş ise Ziya Yılmaz’ın sözlerine karşılık “ İstanbul’dan sonra yaşayabileceğim şehir herhalde İzmir olurdu. Ben de bu şehirde yaşamak isterim.” dedi.

Gündeş’in, Kızıl Mavi, Araftayım, Tanrı Misafiri ve Söyleyin gibi hafızalardan silinmeyen şarkılarını seslendirdiği konsere İzmirliler yoğun ilgi gösterdi. Sevilen şarkılarını DAP İzmir misafirleri için seslendiren Ebru Gündeş, yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı gecede sevenleri ile buluşarak unutulmaz bir geceye imza attı.

DAP Yapı, İzmir’deki ilk projesi olması sebebiyle DAP İzmir projesini yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa sunmuştu.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*