“CITYSCAPE TURKEY 2017” FUARI 23-25 MART TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL’DA DÜZENLENECEK
Uluslararası gayrimenkul sektörünün en prestijli markalarından Cityscape’in İstanbul’da düzenleyeceği “Cityscape Turkey” fuarı 23-25 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Türkiye gayrimenkul sektörünün 2016 yılında gösterdiği başarı, Cityscape ile uluslararası arenaya taşınacak. Cityscape Turkey, 23, 24, 25 Mart tarihlerinde açık kalacak.

Fuara çok sayıda Türk ve yabancı konut firması katılacak. Firmalar 3 gün sürecek fuar boyunca ziyaretçilere özel indirimler uygulayacak.

Çok sayıda yeni konut projesinin tanıtılacağı fuarın, 2017’de rekor kırması beklenen Türk konut sektörüne yabancı yatırımcıları çekmesi bekleniyor. Uzmanlar dövizin TL karşısında değer kazandığı bir ortamda Türk gayrimenkul sektörünün yabancı yatırımcılar için cazibe merkezine dönüştüğünü ifade ediyor. Yaklaşık 2 bin kurumsal ve bireysel yabancı gayrimenkul yatırımcısının ziyaret edeceği fuar bu açıdan da büyük önem taşıyor.

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen fuarda 67 firma boy göstermiş, 50’yi aşkın ülkeden binden fazla yabancı gayrimenkul yatırımcısı fuarı ziyaret etmişti.

CITYSCAPE TURKEY HANGİ GÜNLER AÇIK?

23 Mart Perşembe günü ziyarete açılacak fuar 24 ve 25 Mart tarihlerinde de konut alıcılarını firmalarla buluşturacak.

CITYSCAPE TURKEY FUAR ALANI NEREDE?

Fuar Harbiye Orduevi’nin arkasındaki İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştrilecek.

CITYSCAPE TURKEY FUARINA GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ NELER?

Fuar 10:00-19:00 saatleri arasında açık olacak.

CITYSCAPE TURKEY FUARINA ZİYARETÇİ OLARAK NASIL KATILABİLİRİM?

Fuara katılmak için burayı tıklayıp, ilgili formu doldurmanız yeterli.

CITYSCAPE TURKEY FUARINDA NASIL STAND AÇABİLİRİM?

Fuarda stand açabilmek için düzenleyici firmanın onayı gerekiyor. Ayrıca stand açmak ücretli. Hem fiyat teklifi almak hem de başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için;

http://www.cityscapeturkey.com/