BULVAR LOFT’TA DAİRE FİYATLARI 290 BİN TL’DEN BAŞLIYOR, AKFEN İNŞAAT 2 YILDA YÜZDE 32 KAR VAADEDİYOR

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek’te İller Bankası arazisi üzerinde inşa edilen Bulvar Loft projesinde, daire fiyatları 290 bin ile 1 milyon 378 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

27 Kasım’a kadar bu fiyatlarla satışın süreceği Bulvar Loft’ta, Akfen inşaat Kasım 2018’e kadar daire fiyatlarının en az yüzde 32 değerleneceğini taahhüt ediyor.

Yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda inşa edilen Bulvar Loft, 6 bloktan oluşuyor. Projede 822 adet konut ve ticari üniteler bulunuyor. Akfen İnşaat, projede 150 adet konutun satışını lansman öncesinde gerçekleştirdi.

Bulvar Loft’ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 16 farklı tipte daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri brüt 66 metrekare ile 350 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Projede konut alıcılarına “Flexi Loft” ile vade farksız, kişiye özel ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor. Firma “Flexi Loft” çerçevesinde peşinat, taksit, ara ödeme ve blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanı sunuyor.

Bulvar Loft’nin sosyal donatıları arasında Fitness Center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol, boccia sahaları gibi sosyal donatı alanları bulunan, hobi odası, cep sineması, paten pisti, güneş bahçesi ve fire pit alanları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Bulvar Loft lokasyon olarak Ankara’nın yüksek prestijli üniversite ve lise kampüslerine yakın bir konumda olan, yeşilin içinde ana ulaşım arterlerine yakın Bulvar Loft; Çayyolu, Çankaya, İncek, Eymir, Mogan ve Gölbaşı yönüne komşu olması ile dikkat çekiyor.

Bulvar Loft teslim tarihi Kasım 2018 olarak planlanıyor.

Bulvar Loft Tanıtım Ofisi:
Kızılcaşar Mah. No: 7A/1
Yavuz Sultan Selim Bulvarı
İNCEK / GÖLBAŞI / ANKARA

www.bulvarloft.com.tr
bulvarloft@akfen.com.tr
444 8338