ARTI TARABYA PROJESİ SATIŞA ÇIKTI!

İstanbul’un gözde semtlerinden Tarabya’da yeni nesil yaşam projesi yükseliyor. Projede 700 konut yer alıyor. Artı Tarabya projesi toplamda 7 etaptan oluşuyor.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İstanbul’un güzide semtlerinden Tarabya’da ormanın yanı başında 82 dönüm arazi  üzerinde  inşa edilen Artı Tarabya projesi, Irmak İnşaat ve Akka Grup’un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığında gerçekleştiriliyor.

Açı İş Ortaklığı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp, Artı Tarabya projesiyle semt kültürünü yansıtan, bölgeye yakışan bir proje inşa edeceklerini kaydetti. Alp, projenin 5 yıl içinde bitirileceğini ve şu anda ilk etap olan, 62 dairenin yer aldığı ‘Orman Artı Tarabya’ nın inşa edildiğini belirtti.

Alp, projenin toplam maliyetinin 85.000.000 $ olduğunu söyleyerek “Art Tarabya’nın eğitim kurumlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına çok yakında merkezi bir konumda olduğuna dikkat çekti.

Açı iş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp konuşmasını şöyle tamamladı:“Metrekare başlangıç fiyatlarımız 3.500 dolar seviyelerinde olacak, proje bittiğinde toplam ciromuz 110.000.000 $ ulaşacak. 5 yılın sonunda 3500 kişinin yaşadığı sağlıklı ve yeşil konutlar inşa edeceğiz.”

Projede Orman Etap’ından sonra ‘Deniz Artı Tarabya’, ‘Bahçe Artı Tarabya’, ‘Güneş Artı Tarabya’, ‘Park Artı  Tarabya’, ‘Yamaç Art Tarabya’ ve ‘Cadde Artı Tarabya’ etapları inşa edilecek.

Projede tüm binalar, “Yeşil Bina” adı verilen yeni nesil bina sistemi olan “Low-e Building” teknolojisiyle inşa ediliyor. ”Low-e building” sistemi, yüzde 40 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Organik dış yalıtıma sahip olan binalar, akıllı sistem alt yapısıyla dikkati çekiyor. Artı Tarabya, tüm bu özellikleriyle doğal ve modern yaşam konforunu bir arada sunuyor.