Afyon Bayat Toki 3. Etap projesi yakında başlıyor

Afyon Bayat Toki 3. Etap Evleri projesi çok yakında başlıyor. Toki’nin 236 adet konut inşa edeceği projenin ihalesi 8 Mart 2018’de gerçekleştirilecek.

Belediye seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?

SONUÇLARI GÖSTER

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Afyon Bayat Toki 3 Etap

Afyon Bayat Toki 3. Etap

Toki, Afyon’un Bayat İlçesi’nde inşa ettiği 2 etaba bir yenisini daha ekliyor. Toki Bayat 3. Etap’ta toplam 236 konut inşa edecek. Projenin ihalesi 8 Mart 2018 günü saat 14:30’da Toki İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

Afyon Bayat Toki 3. Etap ne zaman satışa çıkacak? (2018)

Toki, genelde ihaleyi bir ay içerisinde sonuçlandırıyor ve herhangi bir problem çıkmazsa 10 gün içinde de yer teslimini yapıyor. İnşaat başladıktan 2 ay sonra da projeyi satışa çıkarıyor. Bu durumda Afyon Bayat Toki 3. Etap Evleri’nin Haziran-Temmuz 2018 döneminde satışa çıkması bekleniyor.

Projenin başvuru tarihi kesinleştiğinde ilk olarak Evden Haberler‘den öğrenebilirsiniz.

Toki Bayat 3. Etap Evleri daire fiyatları ne kadar olacak?

Afyon’un Bayat İlçesi’nde inşa edilecek projede daire fiyatlarına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Toki aynı bölgede inşa ettiği 2. Etap’ta 2+1 daireleri 106 bin TL’den, 3+1 daireleri ise 155 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarmıştı. Bu projede de fiyatların bu rakamların biraz üstünde olacağı tahmin ediliyor.

Toki, ürettiği sosyal konutları maliyetine sattığı için önce ihalede kazanan firmanın ortaya çıkması gerekiyor. Toki ihalede gelecek tekliflerin yanı sıra diğer maliyetleri de hesaplayacak ve daire maliyetleri ortaya çıkacak. Ardından da belirlenen fiyattan daireler satışa çıkacak.

Bayat 3. Etap Toki Evleri daire fiyatları bilgisi kesinleşince Evden Haberler aracılığı ile bilgi sahibi olabileceksiniz.

Toki Bayat Konutları nerede?

Toki tarafından Afyon’un Bayat İlçesi’nde inşa edilen konutlar, Bayat İlçe merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehit Bahadır Özenç Caddesi üzerinde yer alan proje, Ankara-Afyon yoluna ise 2.5 kilometre uzaklıkta.Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*