‘8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ tüm sektörü buluşturuyor!

Türkiye İMSAD tarafından gerçekleştirilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ bu yıl da inşaat sektörünü bir araya getirecek. 26 Ekim Perşembe günü İstanbul’da düzenlenecek Zirve, ‘Geleceğe Yatırım: Dijital Dönüşüm’ temasıyla gerçekleştirilecek.

 

8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi!

Zirvede, bilişim çağında var olabilmek için, sektör olarak bu sürecin nasıl yönetilmesi gerektiği, geleceğin şehirleri, fabrikaları ve binalarının nasıl olacağı ve gelişim sürecinde ihtiyaçlara cevap verecek teknolojik çözümler masaya yatırılacak.

Sektörü gelecekte neler bekliyor?

2 oturumun yer alacağı Zirve’nin “Geleceğe Yatırım Oturumu”nda; ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’, ‘Sanayide Dönüşüm İhtiyaçlarımız, Eksiklerimiz’, ‘Dönüşüm Sürecinde Eğitime Yatırımın Önemi/e-eğitim’de Ne Durumdayız?’ ‘Markaların Geleceği Dijital Pazarlamanın Elinde mi? konu başlıkları yer alacak. “Dijital Dönüşüm Oturumu”nda ise ‘Mimaride Dijitalleşme’, ‘BIM’, ‘3D Printing’, ‘Sanayi 4.0’, ‘Sanayide Dijitalleşme’, ‘Türkiye Dijital Dönüşümün Neresinde?’ konu başlıklarıyla son gelişmeler değerlendirilecek. Ayrıca 4 farklı sunum ve 2 söyleşi programına yer verilecek Zirve’de ‘Döngüsel Ekonominin Neresindeyiz?’, ‘Dijitalleşme Sürecinde Değişen Yönetim Anlayışı’, ‘Geleceğin akıllı/dijital fabrikaları nasıl olacak/olmalı?’, ‘Dijital Dönüşümün Getireceği Siber Tehditlerle Nasıl Mücadele Etmeliyiz? gibi sorulara da cevap aranacak.
Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yorum yazın


*